Jazzkroegentocht Hasselt In The Mood, 10 & 11/11/2022
Plan je route hier
Donderdag 10 november

't Stadhuis, Lombaardstraat 4

Adell Trio – Gipsy swing, 18:00 – 18:40, 19:10 – 19:50, 20:20 – 21:00

Tsjawo Adell, Moro Adell, gitaren; Janusch Hallema, contrabas & zang

De Orangerie, Walputstraat 9

Belgian Dixie Kings – Dixie & swing, 18:20 – 19:00, 19:40 – 20:20, 21:00 – 21:40

Hubert Kerkhofs, trompet; Carlo Steegmans, klarinet; Patrick Greven, banjo & zang; Patrick Weeghmans, bas; Peter Goossens, drums

Bottl-O, Schrijnwerkersstraat 21

Ramsy Irani/Alec Lagrange – Jazzstandards & chanson, 18:30 – 19:10, 19:50 – 20:30, 20:50 – 21:30

Ramsy Irani, gitaar & zang; Alec Lagrange, sax

BareFoodGIULIA, Leopoldplein 26

Defoort/Finoulst/Thys – Jazzstandards, 18:30 – 19:10, 19:50 – 20:30, 20:50 – 21:30

Bart Defoort, tenorsax; Tim Finoulst, gitaar; Nic Thys, contrabas

Boulebaar, Leopoldplein 17

Baerts/Pauwels – Contemporary jazz, 19:00 – 19:40, 20:20 – 21:00, 21:40 – 22:20

Lennert Baerts, sax; Vitja Pauwels, gitaar

Vaart van Maastricht, Maastrichtersteenweg 32

Joyce Vanderhoydonck Trio – Vocal jazz, 20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

Joyce Vanderhoydonck, zang; Alexander de Baedts, gitaar; Jelle Meeze, basgitaar
 

Den Drossaerd, Willekensmolenstraat 41

P'tits Cons – Jazzfanfare! 19:30 – 20:10, 20:40 – 21:20, 21:50 – 22:30

Bart Maris, trompet; Gregory Van Seghbroeck, blaasbas; Sattar Kahn, trommels
 

Bardot, Hemelrijk 5

Kerstens/Mentens – Jazzstandards, 19:30 – 20:10, 20:40 – 21:20, 21:50 – 22:30

Nathan Kerstens, piano; Chris Mentens, contrabas

De Egel, Zuivelmarkt 64

Michel Paré Trio – Jazzstandards, 19:30 – 20:10, 20:50 – 21:30, 22:10 – 22:50

Michel Paré, trompet; Paolo Loveri, gitaar; Benoît Vanderstraeten, basgitaar
 

't Borrelhuis, Witte Nonnenstraat 28

Peter Hermesdorf Trio – Lyrische postbop, 20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

Peter Hermesdorf, tenorsax; Mimi Verderame, gitaar; Werner Lauscher, contrabas


De Witte Non, Bonnefantenstraat 26

Under the Reefs Orchestra – Experimentele post-jazz, 20:15 – 21:15, 22:00 – 23:00

Clement Nourry, gitaar; Marti Melia, bassax; Louis Evrard, drums

Café Cambrinus, Dorpsstraat 25

Stereo Stuff – Jazzrock, 20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

Rutger Mathys, harmonica; Elias D'hooge, toetsen; Tibo Polleunis, drums
 

Café Café, Meldertstraat 40

Alpacas Collective – Afro jazz, 20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

Marc Jans, Alexander Dingens, blazers; Robby Swiggers, gitaar; Jeroen Ollevier, toetsen; Steve Typels, bas; Stan Hennes, drums; Fré Kühn, Sander Vos, percussie
 

Mon Café, Lombaardstraat 8

Frank Vaganée Trio – Snedige postbop, 20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

Frank Vaganée, altsax; Sam Gerstmans, contrabas; Teun Verbruggen, drums
 

Horse's Tale, Havermarkt 23

Bram Weijters Kwartet – Eigen werk, 20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

Bram Weijters, piano; Carlo Nardozza, trompet; Piet Verbist, contrabas; Lionel Beuvens, drums
 

Café Café, Meldertstraat 40

Buscemi – DJ set, 23:30 – …...

Buscemi, plaatjes

Vrijdag 11 november

 

De Windmolen, Casterstraat 46

Yentl Verborgt Trio – Vocal jazz, 13:30 – 14:10, 14:40-15:20

Yentl Verborgt, zang; Lars Van de Voorde, piano; Jasper De Roeck, contrabas

In 't Grün, Ridderstraat 5

Cornwell/Devisscher – Vocal jazz, 13:30 – 14:10, 14:40-15:20

Kristen Cornwell, zang; Christophe Devisscher, contrabas

Neke Something Els', Dorpsstraat 43

Oostindie/Didderen – Jazzstandards, 16:00 – 16:40, 17:00 – 17:40

Bart Oostindie, gitaar; Jo Didderen, contrabas

Macca, Koningin Astridlaan 85

Carlo Nardozza Trio – Snedige postbop, 16:00 – 16:40, 17:00 – 17:40

Carlo Nardozza, trompet; Werner Lauscher, contrabas; Mimi Verderame, drums

Orchestra, Thonissenlaan 34

Nicola Andrioli – Piano solo, 18:00-19:00

Nicola Andrioli, piano (concert met gesloten deuren - reserveer op 011 225168!)

't Stadhuis, Lombaardstraat 4

Ben Vanderweyden Trio – Jazzstandards, 18:00 – 18:40, 19:10 – 19:50, 20:20 – 21:00

Ben Vanderweyden, harmonica; Roland Van Hoegaerden, gitaar; Frank Dewolf, bas

In de Kleine Hal, Maastrichterstraat 30

Brasilidades – Samba & bossa, 18:30 – 19:10, 19:40 – 20:20, 20:50 – 21:30

Toon Spiessens, gitaar & zang; Lukas Jouck, drums

BareFoodGIULIA, Leopoldplein 26

Tritane – Gipsy swing, 18:30 – 19:10, 19:40 – 20:20, 20:50 – 21:30

Dominique Nelis, Tim Finoulst, gitaren; Rob Vanspauwen, contrabas

Boulebaar, Leopoldplein 17

Anaïs Vijgen Trio – Vocal jazz, 19:00 – 19:40, 20:10 – 20:50, 21:20 – 22:00

Anais Vijgen, zang; Elias D'hooge, piano; Ruben Verbeeck, contrabas

C-Bar, Leopoldplein 3

Hilde Vanhove Trio – Vocal jazz, 19:20 – 20:00, 20:30 – 21:10, 21:40 – 22:20

Hilde Vanhove, zang; Quentin Liégeois, gitaar; Jean Borlée, contrabas

Horse's Tale, Havermarkt 23

Claude Diallo (CH) Trio – Modern pianotrio, 20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

Claude Diallo, piano; Martijn Vanbuel, contrabas; James Williams, drums

De Serre, Dokter Willemsstraat 44

Lupa Gang Gang – Funky stuff, 19:30 – 20:10, 20:40 – 21:20, 21:50 – 22:30

Anton Robberechts, gitaar & zang; Miel De Koninck, toetsen; Lena Thijs, basgitaar & zang; Rob Swennen, drums

De Egel, Zuivelmarkt 64

P'tits Cons – Jazzfanfare! 19:30 – 20:10, 20:40 – 21:20, 21:50 – 22:30

Bart Maris, trompet; Gregory Van Seghbroeck, blaasbas; Sattar Kahn, trommels

De Groene Hendrickx, Zuivelmarkt 25

Van Leeuwen/Verbist – Jazzstandards, 19:45 – 20:25, 20:55 – 21:35, 22:05 – 22:45

Joep van Leeuwen, gitaar; Piet Verbist, contrabas

 

Café René, Hemelrijk 9

Ramsy Irani Trio – Standards & chanson, 20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

Ramsy Irani, gitaar & zang; Alec Lagrange, sax; Fré Madou, contrabas

't Borrelhuis, Witte Nonnenstraat 28

Frank Vaganée Trio – Snedige postbop, 20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

Frank Vaganée, altsax; Sam Gerstmans, contrabas; Teun Verbruggen, drums

Brewmine TAP, Raamstraat 9

Emiel Verneert Trio – Jazzstandards & eigen werk, 20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

Emiel Verneert, trompet; Stan De Bruyne, gitaar; Laris d’Hose, contrabas

Mon Café, Lombaardstraat 8

Tomer Cohen (USA) Trio – Eigen werk, 20:00 – 20:40, 21:10 – 21:50, 22:20 – 23:00

Tomer Cohen, gitaar; Cyrille Obermüller, contrabas; Gert-Jan Dreessen, drums

Op 10 november organiseert 'Jazz In Hasselt' al een aantal jaren een heuse jazzkroegentocht in de horeca van de Hasseltse binnenstad; dit jaar wardt daar voor het eerst ook 11 november aan toegevoegd!  

HASSELT IN THE MOOD┬®Toon Aerts-7.jpg
Hasselt_in_the_Mood_2022 (klein).png

HASSELT IN THE MOOD 2022 

...Opnieuw niet te missen!!